4.2 Serwis ekspresów D2D

Serwis ekspresów D2D

Naprawimy prawie każdy sprzęt związany z zaparzaniem i dystrybucją kawy.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.

Serwisujemy wiele marek ekspresów;automatycznych i kolbowych, różnego przeznaczenia; od domowych, przez biurowe, po sektor HORECA i wending.

PORTOS COFFEE jest dystrybutorem wielu znanych i cenionych w śród klientów marek ekspresów jak;SAECO, JURA,GAGIA, SEVERIN, FRANKE, CARIMALI, FAEMA, FIAMMA WMF, INNE, zarówno automatycznych jak i kolbowych – przeznaczonych do HORECA.

Obligatoryjnym elementem tej współpracy jest świadczenie serwisu gwarancyjnego dla tych marek. Dla wygody naszych klientów oraz innych użytkowników zewnętrznych, rozszerzyliśmy świadczenie naszych usług o zakres ekspresów po gwarancyjnych ( również z rynku zewnętrznego).

Naprawiamy praktycznie wszelkie ekspresy automatyczne i kolbowe do których istnieje możliwość nabycia części zamiennych.

Prowadzimy pełen zakres usług w tym zakresie. Od instalacji posprzedażowej przez konserwacje w trakcie eksploatacji gwarancyjnej, naprawy i konserwacje eksploatacyjne po gwarancji po remonty główne, dla urządzeń z rynku wtórnego lub po długim okresie użytkowania.

Nasz serwis świadczy usługi zarówno w siedzibie klienta na zasadzie „door to door” (od drzwi do drzwi) „jak i w siedzibie PORTOS COFFEE oraz poszczególnych delegatur serwisowych. Zakres zasięgu poszczególnych delegatur przedstawiamy na mapce poniżej.

Szczegółowy zakres działań serwisowych staramy się zawsze dopasować do Państwa oczekiwań.